Charts (8.x-3.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Categories
kk: Категория

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс
