Charts (8.x-3.5) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Top
km: កំពូល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Line
km: ជួរ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: About
km: អំពី
