Charts (8.x-3.5) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Vertical
ps: نېغ

en: Area
ps: ځای

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه

en: Column
ps: ستن
