Charts (8.x-3.5) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Categories
sr: Категорије

en: Display
sr: Приказ

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Bottom
sr: Дно

en: Maximum
sr: Максимално

en: Color
sr: Боја

en: Minimum
sr: Минимално

en: Placeholder
sr: Резервисано место
