Charts (8.x-3.5) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Categories
te: వర్గాలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: False
te: అసత్యం

en: Top
te: పైన

en: Display
te: చూపు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Color
te: రంగు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: About
te: గురించి
