Charts (8.x-3.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: False
ur: غلط

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Color
ur: رنگ

en: Minimum
ur: کم از کم

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
