Charts (8.x-3.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Categories
bg: Категории

en: None
bg: Не

en: Top
bg: Връх

en: Display
bg: Дисплей

en: Bottom
bg: Дъно

en: Color
bg: Цвят

en: Right
bg: Дясно
