Charts (8.x-3.5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Display
de: Aazeig

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Line
de: Zyle

en: Background color
de: Hintergrundfarb
