Charts (8.x-3.5) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Categories
hr: Kategorije

en: None
hr: Nema

en: False
hr: Netočno

en: Background
hr: Pozadina

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Display
hr: Prikaz

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Area
hr: Područje

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Line
hr: Redak

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Color
hr: Boja

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis
