Charts (8.x-3.5) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: None
ku: هیچ

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Line
ku: هێڵ

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Minimum
ku: کەمترین

en: About
ku: دەربارە
