Charts (8.x-3.4) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Categories
lv: Kategorijas

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Display
lv: Ekrāns

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Area
lv: Apgabals

en: Bottom
lv: Apakša

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Line
lv: Līnija

en: Week
lv: Nedēļa

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Installed
lv: Instalēts

en: Examples
lv: Piemēri

en: Minimum
lv: Minimums

en: About
lv: Par

en: Column
lv: Kolonna

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi
