Highcharts Stock (1.0.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Language
nl: Taal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: All
nl: Alle

en: View all
nl: Alles weergeven

en: Entity
nl: Entiteit

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Charts
nl: Grafieken

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Precision
nl: Precisie

en: Global
nl: Algemeen

en: Space
nl: Spatie

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: Global options
nl: Algemene opties

en: Round
nl: Afronden

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk teken gebruikt wordt om duizendtallen te scheiden.

en: Thousands marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Apostrophe
nl: Apostrof
