Highcharts Stock (1.0.4) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Language
az: Dil

en: - None -
az: - heç nə -

en: Views
az: Görünüşlər

en: All
az: Hammısı

en: Entity
az: Entiti

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Decimal
az: Onluq

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Global
az: Qlobal

en: Space
az: Boşluq

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül

en: Round
az: Dəyirmi

en: What single character to use as the thousands separator.
az: Minlərlə ayırıcı kimi hansı tək simvol istifadə edilməlidir.
