Highcharts Stock (1.0.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Views
ar: الرؤى

en: All
ar: الكل

en: Entity
ar: الكيان

en: Installed
ar: مثبت

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Precision
ar: الدقة

en: Global
ar: عالمي

en: Space
ar: فراغ

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Comma
ar: فاصلة
