Choices Autocomplete (1.1.12) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Fields
ar: الحقول

en: Installed
ar: مثبت

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
ar: الحد الأقصى لعدد اقتراحات الاكمال التلقائي
