Choices Autocomplete (1.3.4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Top
es: Superior

en: Options
es: Opciones

en: Bottom
es: Inferior

en: Fields
es: Campos

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: Plugin
es: Extensión

en: Minimum length
es: Longitud mínima

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Letters
es: Letras

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Numbers
es: Números

en: Automatic (recommended)
es: Automático (se recomienda)

en: No results text
es: Texto de «no hay resultados»

en: Instance
es: Instancia
