Choices Autocomplete (1.3.6) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Options
az: Seçimlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Fields
az: Sahələr

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: - Select -
az: - Seçin -

en: - Any -
az: - Hər hansı -
