Choices Autocomplete (1.3.8) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Top
ar: الأعلى

en: Options
ar: الخيارات

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Fields
ar: الحقول

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Number of results
ar: عدد النتائج

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Autocomplete matching: @match_operator
ar: مطابقة الاكمال التلقائي: @match_operator

en: Autocomplete suggestion list size: @size
ar: قائمة اقتراحات الإكمال التلقائي @size
