Choices Autocomplete (1.3.8) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Top
hu: Teteje

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Bottom
hu: Alja

en: Fields
hu: Mezők

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Plugin
hu: Beépülő

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Number of results
hu: Találatok száma

en: Letters
hu: Betűk

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Numbers
hu: Számok

en: Automatic (recommended)
hu: Automatikus (ajánlott)

en: No results text
hu: Eredmények helyett megjelenítendő szöveg

en: Instance
hu: Példány

en: Autocomplete matching: @match_operator
hu: Automatikus kiegészítés találat: @match_operator

en: Autocomplete suggestion list size: @size
hu: Automatikusan kiegészített javaslatlista mérete: @size
