Chosen (3.0.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: error
lt: klaida

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: notice
lt: pastebėjimas
