Chosen (4.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: error
ar: خطأ

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول

en: notice
ar: إخطار
