CiviCRM Entity (4.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (70 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: List
ca: Llistat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Yes
ca: Sí

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Event
ca: Esdeveniment

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Separator
ca: Separador

en: Contacts
ca: Contactes

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Case
ca: Cas

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Activity
ca: Activitat

en: Website
ca: Lloc web

en: Relationship
ca: Relació

en: Relationship type
ca: Tipus de relació

en: Distance
ca: Distància

en: Reply
ca: Respon

en: Values
ca: Valors

en: Opened
ca: Obert

en: Any
ca: Qualsevol

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: exposed
ca: exposat

en: Min
ca: Mínim

en: And max
ca: I màxim

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Case type
ca: Tipus de cas

en: Text format
ca: Format del text

en: Filter format
ca: Format del filtre

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Exposed
ca: Exposat

en: %title has been created.
ca: S'ha creat %title.

en: %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat %title.

en: @group (historical data)
ca: @group (dades històriques)

en: Appears in: @bundles.
ca: Apareix a: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
ca: Això és un àlies per @group: @field.

en: @group (historical data): @field
ca: @group (data històrica): @field

en: Delta - Appears in: @bundles.
ca: Delta - Apareix a: @bundles.

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ca: Data en el format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
ca: Data en el format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
ca: Data en el format YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
ca: Data en el format MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
ca: Data en el format DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
ca: Data en el format WW (01 - 53).

en: - No value -
ca: - cap valor -

en: IN operator
ca: Operador IN

en: Provides links to perform entity operations.
ca: Proporciona enllaços per a dur a terme operacions en entitats.

en: @entity using @field_name
ca: @entity utilitza @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
ca: Relaciona cada @entity amb un @field_name configurat en el @label.

en: Also known as:
ca: També conegut com a:

en: Renders an entity in a view mode.
ca: Representa una entitat en mode de visualització.
