CiviCRM Entity (4.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: All
ne: सबै

en: Activity
ne: गतिविधि
