CiviCRM Entity (4.0.3) - en to az translation catalogue (54 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Contact
az: Kontakt

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Case
az: Seçim

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Reply
az: Cavab verin

en: Values
az: Qiymətlər

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: exposed
az: məruz

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Filter format
az: Filtr formatı

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Exposed
az: Məruz

en: @group (historical data)
az: @group (tarixi məlumat)

en: Appears in: @bundles.
az: Burada görünür: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
az: Bu @group ləqəbidir: @field.

en: @group (historical data): @field
az: @group (tarixi məlumat): @field

en: Delta - Appears in: @bundles.
az: Delta - Görünür: @bundles.

en: Rendered entity
az: Göstərilən varlıq

en: Date in the form of CCYYMMDD.
az: CCYYMMDD şəklində tarix.

en: Date in the form of YYYYMM.
az: YYYYMM şəklində tarix.

en: Date in the form of YYYY.
az: YYYY şəklində tarix.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
az: MM şəklində tarix (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
az: DD şəklində tarix (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
az: WW şəklində tarix (01 - 53).

en: - No value -
az: - Qiyməti yoxdur -

en: IN operator
az: IN operatoru

en: Provides links to perform entity operations.
az: Varlıq əməliyyatlarını yerinə yetirmək üçün bağlantılar təmin edir.

en: @entity using @field_name
az: @field_name istifadə edən @entity

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
az: Hər @entity @field_name seti ilə @label əlaqələndirin.

en: Also known as:
az: Başqa adla:

en: Renders an entity in a view mode.
az: Görünüş rejimində obyekti göstərir.
