CivicTheme (1.4.3) - en to hu translation catalogue (149 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: On
hu: Be

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Summary
hu: Összegzés

en: Top
hu: Teteje

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: Audio
hu: Hanganyag

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Event
hu: Esemény

en: Theme
hu: Smink

en: Component
hu: Összetevő

en: Components
hu: Összetevők

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Error
hu: Hiba

en: Expanded
hu: Nyitott

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: Bottom
hu: Alja

en: Logo
hu: Logó

en: Off
hu: Ki

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Heading
hu: Főcím

en: Normal
hu: Általános

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Medium
hu: Közepes

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Mobile
hu: Mobil

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Colors
hu: Színek

en: Border
hu: Keret

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Color
hu: Szín

en: List type
hu: Lista típusa

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Both
hu: Mindkettő

en: Last
hu: Utolsó

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Topic
hu: Témakör

en: First
hu: Első

en: Limit
hu: Korlát

en: Map
hu: Térkép

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Reference
hu: Referencia

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum

en: Slider
hu: Csúszka

en: Tabs
hu: Fülek

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Information
hu: Információ

en: List items
hu: Elemek listája

en: More information
hu: További információ

en: Date range
hu: Dátumtartomány

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Screen
hu: Képernyő

en: Any
hu: Bármelyik

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Logo type
hu: Logó típusa

en: Campaign
hu: Kampány

en: Banner type
hu: Banner típusa

en: Unknown.
hu: Ismeretlen.

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: Expand all
hu: Összes lenyitása

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Open external links in a new window
hu: Külső hivatkozások megnyitása új ablakban

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Alerts
hu: Riasztások

en: View link
hu: Megtekintés hivatkozása

en: Video file
hu: Videófájl

en: Next step
hu: Következő lépés

en: Link settings
hu: Hivatkozásbeállítások

en: mobile
hu: mobil

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: wide
hu: széles

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Animate
hu: Lejátszó szétnyitása / összecsukása

en: Alert
hu: Riasztás

en: Limited
hu: Korlátozott

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: On this page
hu: Ezen az oldalon

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Difference
hu: Különbség

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Dark
hu: Sötét

en: Slides
hu: Diák

en: Asc
hu: Növ

en: Logo settings
hu: Logó beállítások

en: All caches cleared.
hu: Minden gyorsítótár ürítve.

en: narrow
hu: keskeny

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

en: Remote video URL
hu: Távoli videó webcíme

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.
