CivicTheme (1.5.0) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Medium
ne: माध्यम

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: 1
ne: १

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
