CivicTheme (1.6.1) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Path
hy: Ուղի

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Error
hy: Սխալ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Color
hy: Գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Left
hy: Ձախ

en: Limited
hy: Սահմանափակ

en: Logo settings
hy: Լոգոյի կարգավորումներ
