CivicTheme (1.7.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil
