CivicTheme (1.7.0) - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Theme
sr: Тема

en: Component
sr: Компонента

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Expanded
sr: Проширено

en: Block
sr: Блок

en: Logo
sr: Лого

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Color
sr: Боја

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Logo settings
sr: Подешавање логоа

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
