CivicTheme Design System (1.7.1) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Icon
az: İconka

en: Path
az: Yol

en: Theme
az: Tema

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Attachment
az: Qoşma

en: Error
az: Səhv

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Heading
az: Başlıq

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Table
az: Cədvəl

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Hidden
az: Gizli

en: Messages
az: Mesajlar

en: Topics
az: Mövzular

en: Map
az: Xəritə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Document
az: Sənəd

en: Tabs
az: Tablar

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: mobile
az: mobil

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Attachment settings
az: Qoşma parametrləri

en: wide
az: geniş

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
