CivicTheme Design System (1.8.0) - en to ca translation catalogue (153 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Moderated content
ca: Contingut moderat

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Summary
ca: Resum

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Audio
ca: Àudio

en: Path
ca: Camí

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Theme
ca: Tema

en: Search keywords
ca: Termes de cerca

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Expanded
ca: Expandit

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Logo
ca: Logotip

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Database
ca: Base de dades

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Heading
ca: Capçalera

en: Warning
ca: Avís

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Plain text
ca: Text pla

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Address
ca: Adreça

en: Border
ca: Vora

en: Table
ca: Taula

en: Navigation
ca: Navegació

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Attributes
ca: Atributs

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Both
ca: Ambdós

en: Last
ca: Darrer

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hidden
ca: Ocult

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Messages
ca: Missatges

en: Topics
ca: Temes

en: Topic
ca: Tema

en: First
ca: Primer

en: Limit
ca: Límit

en: Map
ca: Mapa

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Reference
ca: Referència

en: Video
ca: Vídeo

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Information
ca: Informació

en: List items
ca: Llista elements

en: More information
ca: Més informació

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: General form
ca: Formulari general

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Any
ca: Qualsevol

en: Inherit
ca: Hereta

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Light
ca: Clar

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Open external links in a new window
ca: Obre els enllaços externs en una nova finestra

en: Primary
ca: Primari

en: View link
ca: Enllaç de consulta

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Next step
ca: Següent pas

en: mobile
ca: mòbil

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Attachment settings
ca: Paràmetres d'adjunció

en: - All -
ca: - Tot -

en: wide
ca: ample

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Alert
ca: Alerta

en: Limited
ca: Limitat

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Dark
ca: Fosc

en: Logo settings
ca: Paràmetres del logotip

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: Navigation settings
ca: Paràmetres de navegació

en: REST export
ca: Exportació REST

en: Showing @start - @end of @total
ca: Mostrant @start - @end de @total

en: narrow
ca: estret

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Find and moderate content.
ca: Cerca i modera contingut.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
ca: No hi ha disponible contingut moderat. Només es llisten aquí les versions pendents de continguts, com poden ser els esborranys.

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
