CiviMail (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Unsubscribe
ml: അൺസബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
