CiviMail (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Groups
lt: Grupės

en: Subject
lt: Tema

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Language
lt: Kalba

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: n/a
lt: n/d

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: From
lt: Nuo

en: Send
lt: Siųsti

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Limit
lt: Limitas

en: Hour
lt: Valanda

en: Days
lt: Dienos

en: Failed
lt: Nepavyko

en: About
lt: Apie

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas
