CiviMail (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Groups
nl: Groepen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Language
nl: Taal

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Configure
nl: Instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Contacts
nl: Contacten

en: From
nl: Van

en: Send
nl: Versturen

en: Sent
nl: Verzonden

en: Limit
nl: Limiet

en: Hour
nl: Uur

en: Days
nl: Dagen

en: Failed
nl: Mislukt

en: About
nl: Over

en: Unknown status
nl: Status onbekend

en: Bundles
nl: Bundels

en: Send mail
nl: E-mail versturen

en: Scheduler
nl: Planner

en: Choose a contact
nl: Kies een contact
