CiviMail (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Groups
ar: مجموعات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Language
ar: اللغة

en: Preview
ar: معاينة

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Configure
ar: ضبط

en: Created
ar: الإنشاء

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: From
ar: من

en: Send
ar: أرسل

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Limit
ar: حد

en: Hour
ar: الساعة

en: Failed
ar: فشل

en: About
ar: حول
