CKEditor5 Audio Plugin (1.0.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Audio
ar: الصوت

en: Directory
ar: الدليل

en: Maximum file size
ar: الحد الأقصى لحجم الملف
