CKEditor 5 deepl (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: default
lt: įprasta

en: Custom
lt: Savitas

en: Key
lt: Raktas

en: Translate
lt: Versti
