CKEditor5 Embedded Content (1.0.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Submit
de: Absenden

en: Remove item
de: Eintrag entfernen

en: Add item
de: Eintrag hinzufügen

en: Url
de: URL

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: text
de: Text

en: Red
de: Rot

en: Style
de: Darstellung

en: Green
de: Grün

en: Call to action
de: Call-to-Action

en: - Select a type -
de: - Typ auswählen -
