CKEditor5 Embedded Content (1.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: Remove item
it: Elimina elemento

en: Add item
it: Aggiungi voce

en: Custom
it: Personalizzato

en: text
it: testo

en: Style
it: Stile

en: Green
it: Verde
