CKEditor 5 - Font Plugin (Text Color, Background Color) (1.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Language
he: שפה

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Items
he: פריטים

en: Colors
he: צבעים

en: Color
he: צבע

en: Button
he: כפתור

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Toolbar configuration
he: תצורת סרגל הכלים
