CKEditor 5 - Font Plugin (Text Color, Background Color) (1.1.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Items
it: Elementi

en: Color
it: Colore

en: Button
it: Pulsante

en: Plugins
it: Plugin

en: Headings
it: Intestazioni

en: Toolbar configuration
it: Configurazione Toolbar

en: Language list ID
it: ID dell'elenco lingue

en: CKEditor 5 settings
it: Impostazioni CKEditor 5

en: Enabled Headings
it: Intestazioni Permesse
