CKEditor 5 - Font Plugin (Text Color, Background Color) (1.1.1-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: List
ja: リスト

en: Language
ja: 言語

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Items
ja: アイテム

en: Media
ja: メディア

en: Color
ja: 色

en: Button
ja: ボタン

en: Style
ja: スタイル

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Styles
ja: スタイル

en: Toolbar configuration
ja: ツールバーの構成

en: Language list ID
ja: 言語リストID

en: Allowed Tags
ja: 許可するタグ

en: CKEditor 5 settings
ja: CKEditor 5の設定

en: Enabled Headings
ja: 有効化された見出し

en: Source Editing
ja: ソースの編集

en: Allowed Tag
ja: 許可するタグ
