ckeditor5 link Popup (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Element ID
de: Element-ID

en: CSS Classes
de: CSS-Klassen

en: Styles
de: Stile

en: Link Attributes
de: Link-Attribute

en: Style tag + classes
de: Style-Tag + Klassen
