CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Help
cy: Cymorth

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Filters
cy: Hidlyddion
