CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Help
da: Hjælp

en: Filters
da: Filtre

en: Replacement
da: Erstatning

en: Filter settings
da: Filterindstillinger
