CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
