CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Help
eo: Helpo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filters
eo: Filtroj
