CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Help
es: Ayuda

en: Filter
es: Filtro

en: Filters
es: Filtros

en: Replacement
es: Sustituto

en: Filter settings
es: Opciones de filtro
