CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Help
fi: Ohje

en: Filter
fi: Suodatus

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Replacement
fi: Korvaus

en: Filter settings
fi: Suodattimien asetukset
