CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Help
id: Bantuan

en: Filter
id: Saring

en: Filters
id: Filter

en: Filter settings
id: Pengaturan filter
